2025-yil 18-maygacha kredit shartlari:
Kreditdan foydalanish muddati: Dastlabki kredit limiti belgilangan sanadan 60 oy (Kredit shartnomasi bo‘yicha qarzdorlik to‘liq so‘ndirilgandan 48 oy o‘tgach bank yoki mijoz rad etmaganda yangi kredit shartnomasini tuzish imkoni mavjud)
Kreditdan foydalanganlik uchun foiz stavkasi (nominal miqdorda) kredit bo‘yicha qarzdorlik o‘z vaqtida so‘ndirilganda:
Foizsiz davrda imtiyozli operatsiyalarga: yillik 0% (Agar to‘liq qarzdorlik summasi to‘lov davrida so‘ndirilgan bo’lsa, imtiyozli davrda bajarilgan xaridlarga foizlar hisoblanmaydi)
boshqa xaridlarga: yillik 51,9% — 74,9% (Agar to‘liq qarzdorlik summasi to‘lov davrida so‘ndirilmagan bo’lsa, foizlar hisoblanadi. Foizlar kredit bo‘yicha qarzdorlik qoldig‘i summasidan har kuni hisoblanadi)
Naqd pul yechish, o‘tkazmalar va tenglashtirilgan operatsiyalar: yillik 51,9–74,9% (Foiz stavkalari kredit bo‘yicha qoldiqning har kunlik summasidan hisoblanadi)
Kredit bo‘yicha asosiy qarzning kechiktirish uchun kunlik qoldig‘iga oshirilgan foiz stavkasi: kunlik 0,25% (Xarajatlar davri uchun foizlar tegishli majburiy to‘lov kechiktirilgan taqdirda belgilangan stavka bo‘yicha hisoblanadi)
Penya: kechiktirilgan minimal to‘lov summasining 1% har kuni (muddati o‘tgan qarzdorlik summasiga hisoblanadi va majburiy to‘lov miqdoriga qo‘shiladi. Majburiy to‘lovning muddati o‘tgan birinchi kunida to‘lovga qo‘yiladi.)
Foizsiz davr: 46 kalendar kunigacha:
Imtiyozli xarajatlar davri: 31 kalendar kunigacha (To‘lov davrida qarzdorlikni so‘ndirish sharti bilan imtiyozli operatsiyalar bo’yicha foiz hisoblanmasdan xaridlar amalga oshirish mumkin bo‘lgan davr)
To‘lov davri: 15 kalendar kuni dam olish kunlarini hisobga olmagan holda (Imtiyozli operatsiyalarga foiz hisoblanmasligi uchun majburiy to‘lov yoki qarzdorlikning to‘liq summasini so‘ndirish lozim bo‘lgan davr. Ko‘chirma sanasi to‘lov davrining birinchi kuni hisoblanadi)
*Majburiy to‘lov har oylik ko’chirmada ko’rsatiladi!
Majburiy to‘lov sanasi: Bank tomonidan belgilanadi va ko‘chirma sanasidan boshlab 15 kalendar kuniga to‘g‘ri keladi
Oxirgi 12 oy davomida — qarzning 1/12 qismi miqdorida minimal oylik to‘lov (Masalan: agar qarz 1 200 000 so‘m bo‘lsa, har oy 100 000 so‘m to‘lash kerak) + joriy xarajat davri uchun hisoblangan foizlar.
Kredit shartnomasi shartariga muvofiq boshqa to‘lovlar: Kredit bo‘yicha qarzdorlik o‘z vaqtida so‘ndirilmaganligi uchun so‘ndirilmagan komissiyalar, jarimalar va penyalar
Kredit mablag‘lari savdo nuqtalarida to‘lov qilish, onlayn xaridlar, naqd pul yechish va pul o‘tkazmalari uchun ishlatilishi mumkin.

Условия по кредиту до 18 мая 2025 года:
Кредитный лимит: до 50 000 000 сум (устанавливается индивидуально по решению банка первые 48 месяцев револьверный (возобновляемый) кредитный лимит, последние 12 месяцев без возможности повторных трат кредитного лимита)
Срок использования кредита: 60 месяцев с даты установления первичного кредитного лимита (по прошествии 48 месяцев после полного погашения задолженности по кредитному договору возможно заключение нового кредитного договора, при отсутствии отказа банка или клиента)
Процентная ставка (в номинальном размере) за использование кредита при своевременном погашении задолженности:
• На льготные операции в течение беспроцентного периода: 0% годовых (проценты за покупки, совершенные в льготном периоде, не начисляются, если полная сумма задолженности погашена в платежном периоде)
• На прочие покупки: 51,9%  74,9% годовых (проценты начисляются, если задолженность не погашена полностью в течение платежного периода. Проценты рассчитываются ежедневно от суммы остатка задолженности по кредиту)
• На снятие наличных, переводы и приравненные операции: 51,9%  74,9% годовых (процентные ставки рассчитываются от суммы ежедневного остатка долга по кредиту)
• Повышенная процентная ставка на ежедневный остаток основного долга по кредиту: 0,25% ежедневно (проценты за период трат начисляются по ставке в случае просрочки соответствующего обязательного платежа)
• Пени: 1% в день от суммы просроченного минимального платежа (начисляется на сумму просроченной задолженности и включается в размер обязательного платежа)
Беспроцентный период: до 46 календарных дней в том числе:
• Льготный период трат: до 31 календарного дня (период, в течение которого можно совершать покупки без начисления процентов по льготным операциям, при условии погашения задолженности в платежном периоде)
• Платежный период: 15 календарных дней без учёта выходных (период, в течение которого необходимо погасить обязательный платеж или всю сумму задолженности для неначисления процентов за льготные операции. Дата выписки является первым днем платежного периода)
*Обязательный платеж указывается в ежемесячной выписке!
Дата обязательного платежа: Устанавливается банком и приходится на 15-й календарный день с даты выписки
• Первые 48 месяцев  по 4% от суммы Основного долга (не менее 10 000 сум) + начисленные проценты за текущий период трат.
• Последние 12 месяцев  минимальный ежемесячный платеж в размере 1/12 от суммы задолженности (Например: задолженность 1 200 000 сум, нужно платить по 100 000 сум в месяц) + начисленные проценты за текущий период трат.
• Иные платежи в соответствии с условиями кредитного договора: непогашенные комиссии, штрафы и пени за несвоевременное погашение задолженности по кредиту
Кредитные средства можно использовать для оплат в торговых точках, онлайн покупок, снятия наличных и переводов.