2025-yil 17-yanvar kuni biz AVO connect yillik konferensiyasida 2024-yilning eng muhim yutuqlarini muhokama qildik va 2025-yil uchun keng qamrovli rejalarni belgiladik. Bu yil biz uchun jadal rivojlanish, texnologik yutuqlar va kelajak uchun yangi imkoniyatlar davri bo‘ldi. Biz moliyaviy olamdagi o‘zgarishlarga shunchaki moslashib qolmadik — raqamli bank xizmatlarining yangi standartlarini yaratdik!
Yutuqlarimiz raqamlarda
Mijozlar va xizmatlar:
Brending va ommaviy axborotda ishtirok:
AVO connect
Konferensiyamizning asosiy shiori — «Orbitadan yulduzlarga». Biz allaqachon fintex bozorining orbitasida mustahkam o‘rin egalladik, yirik loyihalarni muvaffaqiyatli amalga oshirdik va barqaror o‘sish uchun poydevor yaratdik. Endi esa oldimizda cheksiz koinot — u ilhomlantiradi va ulkan imkoniyatlarni va’da qiladi. Biz esa yangi ufqlarni zabt etishga va butun bir galaktika imkoniyatlarini kashf etishga tayyormiz!
Konferensiya AVO bank jamoasi, top-menejerlar va yetakchi mutaxassislarni bir joyga jamladi. Biz yil yakunlarini muhokama qildik, asosiy yutuqlarni sarhisob qildik va rivojlanish yo‘nalishlarimizni belgilab oldik. Raqamlashtirish, mijozlar tajribasini yaxshilash va yangi mahsulotlarni joriy etish — 2025-yilga rejamizning asosiy yo‘nalishlari bo‘ldi. Turli bo‘limlarning natijalari taqdim qilinib, bank rivojlanishining umumiy manzarasi chizildi va yangi cho‘qqilarni zabt etish uchun qanday qadamlar kerakligi aniq bo‘ldi.
Tadbirning eng hayajonli qismi esa xodimlarni taqdirlash marosimi bo‘ldi. Eng yaxshi mutaxassislar turli nominatsiyalar bo‘yicha korporativ mukofotlarga sazovor bo‘lishdi. Ba’zi hamkasblarimiz esa munosib tarzda lavozimi oshgani bilan o‘z professionalliklarini yana bir bor isbotlashdi.
2025-yilda nimalarni kutish mumkin?
Biz texnologiyalarni yanada rivojlantirib, xizmatlarimizni yanada qulay, tezkor va ishonchli qilishda davom etamiz, shunda har bir mijoz AVO bilan moliya boshqarish qanchalik oson va qulay ekanini his qiladi.
Bu yil biz yana ko‘plab innovatsion yechimlarni taqdim etamiz. Yangiliklarni kuzatib boring — oldinda juda qiziq voqealar kutmoqda! 🚀

• AVO connect: подведение итогов года
17 января 2025 года мы провели ежегодную конференцию AVO connect, где подвели итоги насыщенного и продуктивного 2024 года. Этот год стал для нас временем динамичного роста, технологических инсайтов и новых возможностей для будущего. Мы не просто адаптировались к изменяющемуся миру финансов — мы создавали новые стандарты цифрового банкинга.
Наши достижения в цифрах и фактах
Клиенты и сервис:
Брендинг и узнаваемость:
Годовая конференция AVO connect
AVO connect
Символом конференции стала фраза «От орбиты к звёздам». Мы уже закрепились на орбите рынка финансовых технологий, реализовали успешные проекты и заложили прочный фундамент для дальнейшего роста. Теперь перед нами бескрайний космос — он завораживает, манит возможностями, но остаётся неизведанным. И мы готовы стать первопроходцами, отправиться на исследование новых горизонтов и открыть для себя целые галактики возможностей.
Конференция объединила команду AVO bank, топ-менеджеров и ведущих специалистов различных подразделений. Вместе с подведением итогов года, мы детально разобрали ключевые достижения, оценили наши сильные стороны и выявили зоны роста. Особое внимание уделили вопросам цифровизации, улучшения клиентского опыта и новым продуктам, которые станут частью стратегии банка в 2025 году. Подразделения представили свои результаты, что позволило увидеть картину развития банка в целом и понять, какие шаги помогут нам дотянуться до звёзд.
Важной частью конференции стало торжественное награждение сотрудников. Лучшие из лучших были отмечены корпоративными наградами в различных номинациях. Некоторые сотрудники получили заслуженные повышения, подтверждая, что профессионализм и преданность делу всегда вознаграждаются.
Что ждать в 2025?
Будем дальше развивать технологии, делать сервис ещё удобнее и надёжнее, чтобы каждый клиент чувствовал, что с AVO — просто и комфортно. В этом году мы приготовили ещё больше крутых решений. Следите за обновлениями — будет интересно 🚀